Drazí návštěvníci našich stránek. Od 1.7.2022 do 11.7.2022 čerpáme dovolenou. Proto veškeré objednávky a dotazy budou zpracovány po tomto datu. Děkujeme za pochopení. Hezké léto přeje tým Woodenstyle.cz

Titan nebo chirurgická ocel

Tytan-czy-Stal-o5fngt35pvjquhbdb6bkcznwm77hdkb0w3nqketme8

 

 

PREFerence

Nejdříve začneme s Vaši vizuální preferenci, protože toto je asi nejdůležitější faktor při výběru snubních prstýnků.
Pokud si zvolíte chirurgickou ocel, získáte vysoce leštěné snubní prstýnky. Prstýnky odráží světlo a jsou vysoce lesklé. Je to ideální volba pro lidí, kteří chtějí získat velký kontrast mezi zdobením a ocelovou části prstýnku. Ocelové prstýnky jsou jasně viditelné na ruce.
Titan je spíše šedý kov a jeho přírodní povrch je matný. Při výrobě prstýnků z titanu ponecháváme tento matný efekt, který přináší určitě výhody. Neleštěný titan je méně nápadný, méně viditelný. Případné škrábance nejsou na první pohled vidět. Titanové prstýnků jsou velmi pevné a odolné.

 

Odolnost

Škrábance na ocelovém prstýnku mohou vzniknout rychleji než na titanu. Díky struktuře oceli, jsou však všechny tyto škrábance snadno odstranitelné a prstýnky po opravě vypadají opět jako nové.
Pamatujte, že každý kov se během používání může poškrábat, protože je to přirozený efekt každodenních činností. 

 

Váha

V tom kolik prstýnky váží je znatelný rozdíl. Titan je 4x lehčí než ocel nebo zlato. To znamená, že prstýnek není skoro cítit na ruce a nošení těchto prstýnků je potěšením pro majitelé, kteří před tím nenosili žádné šperky.

 

 


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení