SPOJENÍ S PŘÍRODOU, ANEB VYDEJTE SE DO SPOLEČNOSTI S DŘEVĚNÝMI MÓDNÍMI DOPLŇKY

 

Klasické módní doplňky ze zlata či stříbra jsou již ohranou klasikou. Nosí je většina naší populace, ovšem pokud si zakládáte na originálním stylu, jistě oceníte dřevěné módní doplňky, které vám vezmou dech a odliší vás od davu.

Proč právě dřevěné doplňky

Dřevo je nadčasové a to nejenom v interiérech a zahradách - www.stolkarna.cz. Je moderní, jednoduché a stylové. Doplňky ze dřeva jsou lehké, vyrobené ze 100% přírodního materiálů a každý kousek je originál. Nikdy nebudete mít dva stejné kousky dřevěných hodinek, obalů na mobil nebo brýlí, jelikož dřevo má každé jinou strukturu. Krásné přírodní barvy navíc na doplňcích skvěle vyniknou a hodí se tak ke každému stylu oblečení. Doplňky ze dřeva jsou vhodné jak pro formální tak i neformální příležitost a jejich údržba je velmi snadná.

Vidět svět očima přírody

 

IMG_7646

 

 

Vyrazte do ulic se stylovými slunečními brýlemi ze dřeva nebo zvolte dioptrické brýle s dřevěnými obroučkami. V takových brýlích uvidíte svět jinak. Bude krásnější, veselejší a máte jistotu, že vaše brýle pochází z darů matky přírody.

Do společnosti s matkou přírodou

I do společnosti můžete vyrazit se stylovými módními doplňky. Vybrat si můžete krásné pánské motýlky, které se hodí jak na svatbu tak i na pracovní schůzku. Velmi originální jsou pak dřevěné manžetové knoflíčky, které skvěle doplní váš outfit. Využít můžete i luxusních dřevěných sad, které k sobě dokonale ladí.

Čas měřený dřevem

16507118_1748751648483610_1441310558_n

 

Ano, i pánské nebo dámské hodinky mohou mít svůj styl. Originální dřevěné hodinky jsou vhodné pro každou příležitost a ukazují čas velmi přesně. Jestli preferujete eko-styl, pak by takové stylové hodinky ze dřeva, rozhodně neměly chybět ve vašem šatníku.

Kdo mi to volá?

Styl a nový jarní kabát můžete dodat i svému mobilu. Na výběr máte z několika variant obalů na mobily. Díky použitému materiálu jako je dřevo se nemusíte bát o svůj mobil. Je rozhodně v dokonalém obalu, který jej chrání a zároveň činí krásným a luxusním módním doplňkem jak pro muže, tak i pro ženy.

 

Sáhněte po dřevěných módních doplňcích, buďte stylový, originální a v souladu s přírodou.

 

 
 

¨

 
Zpět do obchodu