Dřevěné motýlky

Do společnosti můžete vyrazit s nejstarším módním doplňkem, který voní dřevem. Ano - řeč je o motýlcích vyrobených ze dřeva. Dřevěné motýlky jsme rozdělili do tří hlavních kategorií a to motýlky, dřevěné sety a manžetové knoflíčky. Všechny tyto dřevěné doplňky se vyrábí z našich i evropských dřevin. Každý motýlek je doplněný o krásný pásek z materiálů nebo kůže a můžete ho sladit nejenom s moderním kapesníčkem ale i manžetovými knoflíčky. Pokud byste potřebovali poradit s výběrem nebo byste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Spoustu informací a rad naleznete rovněž na našem blogu
Dřevěné doplňky se hodí pro každého správného moderního muže – na svatbu, na pracovní schůzku, na zkoušku, do práce, na rande, na oslavu, na ples a jiné. Pro nejmenší nabízíme dětské motýlky v menších rozměrech, protože i malí kluci chtějí být dospělí:)
 

Stránka 1 z 4 - 58 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 58 položek celkem

Tento web používá soubory cookies pro základní funkčnost a analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.