V těchto dnech ladíme naše nové webové stránky, proto se omlouváme za případné potíže. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým Woodenstyle.cz

Sluneční citrín a magický lapis lazuli přichází na scénu

Dřevěné prstýnky vyrábíme srdcem. Milujeme přírodu a jsme vděční, že nám dává inspiraci a svá moudra nejen při naší práci, ale také v každodenním životě. Člověk si odedávna vážil jejích darů, moci i krásy a my ve WoodenStyle to máme nejinak. Ceníme si moudrosti přírody a s láskou vám přinášíme módní předměty, které nesou její kouzlo a poselství. Těmi jsou například dřevěné prstýnky, které v sobě spojují moudrost stromů a léčivou sílu minerálů, jež jsou v prstýncích vetkány.

Znáte význam jednotlivých minerálů? Víte, který k vám pasuje tak, jako sedí dobře ulitá poklič
ka na hrnci? Proč při nošení jednoho se cítíte tak lehcí a s jiným vás to nutí přemýšlet nad hlubokými tématy? Pojďme se dneska zblízka podívat na sluneč citrín a magický lapis lazuli.

Citrín se představuje

Díky sluneční energii, kterou v sobě citrín ukrývá, přináší svému držiteli životní teplo a radost do života. Navozuje duševní i fyzické zklidnění a svou vnitřní energii dodává teplo a pozitivní přístup k životu. Do života vnáší vitalitu, důvěru a pocit jistoty. Pomáhá svému nositeli rozptýlit a uzemnit negativní energii. Uvolňuje myšlenky a pocity.

 

Jeho moc spočívá také v tom, že přináší lidem do života to, co jim často nejvíce chybí. Zároveň učí trpělivosti, pokoře, víře a rozvíjí pozitivní postoj k životu, motivaci, kreativní schopnosti a sebevyjádření. Učí přijímat konstruktivní kritiku a pomáhá navodit harmonii a klid nejen v mysli, ale rovněž v těle. Rozptyluje deprese, obavy a fobie.

F013

 

Léčivé účinky citrínu

sobí proti únavě a vyčerpání. Pomáhá léčit problémy s trávicím traktem, neboť povzbuzuje slezinu a slinivku. Čistí krev od toxických látek a podporuje krevní oběh. Pozitivně ovlivňuje štítnou žlázu.

 

Ručně vyráběný dřevěný prstýnek s citrínem se hodí pro znamení beran, býk, blíženec a lev.

Lapis Lazuli se představuje

Léčivý kámen, který v sobě nese sílu božstva. Lapis lazuli vyrovnává a harmonizuje lidské vztahy. Působí na tělesné, emocionální, duševní i duchovní rovině. Jeho holistické schopnosti zlepšují tělo i mysl. Pomáhá s vyjádřením skrytých pocitů a emocí. Dodává trpělivost, jasný a objektivní pohled a mírumilovnost. Rozvíjí tvořivé schopnosti a posiluje duchovní rovnováhu.

 

Jako amulet umožňuje navázat kontakt s duchovními průvodci. Dokáže poznat duševní útok, zastavit ho a poslat ho zpět útočníkovi. Působí tedy jako ochranný štít. Má pozitivní vliv na třetí oko a krční čakru. Napomáhá rozvíjet intuici a vnitřní pohled. Přináší pocit klidu a vnitřního uspokojení. Odhaluje vnitřní pravdu a napomáhá s jejím přijetím. Odstraňuje bolest, utrpení a pocit bezmoci.

 

 

 

lapis lazuli

 

 

 

Léčivé účinky lapisu lazuli

Potlačuje bolesti všeobecně a blahodárně působí i migréně a bolestech hlavy. Svými účinky pozitivně ovlivňuje respirační orgány, nervový systém, krk, hlasivky a štítnou žlázu. Detoxikuje tělo od škodlivých látek a posiluje imunitní systém. Uplatní se také při léčení srdce, vysokého krevního tlaku, sluchu a onkologických onemocnění. Pomáhá s nespavostí a posiluje tkáně.

 

Ručně vyráběný dřevěný prstýnek s polodrahokamem lapis lazuli se hodí pro znamení váhy, panny, střelce a býka.

 

 

 

 

837

 

 

Při výběru prstýnku ale doporučujeme vybírat intuitivně. Kameny k vám promlouvají. Proto pokud cítíte niternou potřebu pořídit si prstýnek s kamenem, který není určený vašemu znamení, věřte mu. Právě k vám totiž hovoří samotný minerál a dozajista vám má, co předat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení