Pánské opasky s dřevěnou sponou podtrhnou osobitý styl

Do dveří restaurace vchází elegantní muž. Všechny ženy zvednou hlavu směrem k němu a se zájmem si ho prohlížejí. Jeho elegantní chůze, slušivý vzhled a jemnosti v detailech v kombinaci s jeho oblečením pohledy všech žen až magicky přitahuje. S grácii usedá ke svému stolu. Jeho přirozenost mu velí nebýt příliš nápadný ani obdivovaný. Přesto však k sobě poutá pozornost nejen zmiňovaných žen, ale i mužů. Takový je i kožený opasek s dřevěnou sponou, který nenechá nikoho chladným…

 

 pasek-skórzany-męski-z-klamrą-do-garnituru

 
Nenápadnost, ladnost a elegance je mu vlastní. Spojení prvotřídní kůže a exotického dřeva přináší nevšední rozměry. Kombinace těchto dvou materiálů vnáší do outfitu nejen onu nevšední eleganci, ale také příběh, který se za výrobou každého kousku skrývá:
  • Hodiny mistra, umělce, který jej ručně skládal kousek po kousku.
  • Cesta kůže, která se z malých koželužen dostala až k jeho rukám.
  • A dřevo, které v sobě nese historii místa, kde rostlo.
 
I ten nejmenší detail při výrobě nského opasku s dřevěnou sponou vznikal s ohledem na kvality obou materiálů tak, aby dal vyniknout každému zvlášť v jednom celku.

 

Paski-skórzane-męskie-do-garnituru-1-750x500

 
 
Kožené pásky Woodrejs se vyznačují kvalitní ruční prací. Individuální impregnování kůže jim dodává nádhernou vůni a ladné stínování. Sponu tvoří kovová slitina s galvanickým povrchem, který zajišťuje příjemný lesk a trvanlivost. Exotické dřevo vnořené do kovu dodává celému opasku na eleganci a kráse.
 
Dřevěná spona podtrhne každý outfit
Říkáte si, že opasek s dřevěnou sponou se vám nehodí do šatníků? My vám zaručujeme, že ať už zvolíte opasek černý nebo hnědý, nemůžete s dřevěnou sponou udělat chybu. Doplní váš oblek, ať už se vydáte na svatbu, business oběd nebo promoci někoho blízkého. Pro takovou příležitost doporučujeme užší pásek.
 
Avšak pokud oblek není váš kamarád, nevadí. I rifle doplněné o širší opasek s dřevěnou sponou nenechají žádnou ženu chladnou. Vždyť dřevo má dar zahřát každého z nás.

 

Collage_Fotor

 
Detaily tvoří celek a dřevěná spona podtrhne nejen vaši eleganci, ale i osobní styl. Aby byl celek dokonalý, nezapomeňte doladit outfit kovovými prvky stejného vzhledu. Například namísto kravaty zvolte dřevěného motýlka. Nabízíme rovnou dřevěné motýlkové sety.
 
Pojďme si to ještě shrnout do pár posledních vět. S našimi opasky s dřevěnou sponou k sobě přivedete kus přírody. Vůně kůže stejně jako přirozenost a elegance exotického dřeva umocní každý váš outfit. Svět na první pohled bude vidět, kdo a kým jste. Jedinečnost a nevšednost v kombinaci s tradičmi materiály každého opasku podtrhnout váš osobitý styl.

 

 

Tak co pánové, už máte svého favorita? Pokud ne, dámy vám určitě rády poradí. Ať už jste manažer, profesor, student, manžel, otec, dědeček, jedno je jisté. S opaskem s dřevěnou sponou uděláte parádu, ať se vydáte kamkoliv.

Zpět do obchodu