V těchto dnech ladíme naše nové webové stránky, proto se omlouváme za případné potíže. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým Woodenstyle.cz

Tyrkys je jeden z nejúčinnějších léčivých krystalů

 

Výroba dřevěných prstýnků je u nás otázkou napojení se na energii přírody. Vždyť člověk odedávna žije (nebo se o to aspoň snaží) v souladu s ní. Vážil si jejích darů, moci i krásy. Taky my ve WoodenStyle si vážíme moudrosti přírody a s láskou vám přinášíme módní předměty, které nesou její kouzlo. Těmi jsou například dřevěné prstýnky, které v sobě spojují moudrost stromů a léčivou sílu minerálů, jež jsou v prstýncích vetkány.

 

67698_257054513

 

Znáte význam jednotlivých minerálů? Který k vám pasuje tak, jako sedí dobře ulitá poklička na hrnci? Proč při nošení jednoho se cítíte tak lehcí a s jiným vás to nutí přemýšlet nad hlubšími tématy? Pojďme se dneska zblízka podívat na úchvatný tyrkysový krystal, který může svému majiteli pomoci nejen s fyzickým, ale i duševním stavem.

 

Tyrkys se představuje

Jedná se o fosfát charakteristického matného lesku, který je obvykle neprůhledný. Vyznačuje se střední tvrdosti a dobrou štěpností. Jde o jeden z nejstarších drahých kamenů. Vyskytuje se v USA, Peru, Egyptu a Mexiku.
 
Turquoise neboli tyrkys patří mezi krystaly, které zotavují tělo i ducha. Pro jeho očistné vlastnosti byl odedávna používaný jako amulet. Říká se o něm, že je nejúčinnějším léčivým krystalem. Údajně dovede měnit svou barvu a tím upozorňuje svého nositele na nevěru jeho partnera.
 
Čistí od negativních energii a chrání před znečištěním životního prostředí. Dovede odfiltrovat elektrosmog. Uvádí vše kolem sebe do rovnováhy. Srovnává mužskou a ženskou energii a spojuje fyzické a duševní tělo. Ladí jejich vibrace a tím je uvádí do rovnovážného stavu.
 
Jeho léčivé schopnosti nejvíce pomáhají 5.čakře, která se nachází v oblasti krku. Ta rezonuje se sebevyjádřením. Proto tyrkys pomáhá zklidnit nositele před mluveným projevem a přispívá k seberealizaci. Ideální příležitost si vzít na důležité jednání prstýnek s tyrkysovým minerálem.
 
To ale není všechno. Tyrkys velmi pozitivně působí na nervovou soustavu. Zahání sklony k sebedestruktivnímu, mučednickému a sebepoškozovacímu chování. Je dobrým pomocníkem při duševní práci, kdy umožňuje zachovat klidnou mysl po dlouhou dobu. Jde o velmi citlivý krystal, který navozuje klid a podporuje láskyplné chování.

Pomáhá při depresích, strachu a stavech vyč
erpanosti. Působí protizánětlivě a detoxikačně. Podporuje navození dobrého tělesného i duševního stavu. Kromě nervové soustavy má blahodárný vliv i na řadu dalších orgánů v těle. Příznivě totiž působí na DNU, oči, hlasivky, revmatismus a žaludek. Potlačuje virové infekce, křeče a bolesti.

 

turquoise-3388170_1280

 

Kam s ním?

Prakticky jde minerál z tyrkysu umístit kamkoliv do prostoru, ve kterém blahodárně působí na mikroklima. Pro posílení těla se přikládá na krk, místo 5.čakry, na oblast břicha nebo třetího oka. Naše ručně dělané prstýnky s tyrkysem se hodí pro znamení střelce, kozorohy a ryby.
 
Dneska je těch informací tolik, proto vám je shrneme pěkně v bodech na závěr:
 • ochranný léčivý krystal
 • amulet
 • harmonizuje tělo i duši
 • čistí od negativní energie
 • zvyšuje imunitu a posiluje nervový systém
 • podporuje vnitřní klid
 • srovnává protichůdné energii
 • vhodný pro meditaci
 • sobí blahodárně na 5. čakru - zklidňuje řečníky
 • sobí proti depresi, strachu, úzkosti a vyčerpanosti
 • přináší radost, lásku a bohatství
 
Stane se prstýnek s tyrkysem vaším favoritem, či upřednostníte jiný minerál? Pochlubte se nám dolů do komentářů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení