Snubní prstýnky TITANIUM & EBONY & NIGHT GALAXY SHINE

Exkluzivní a jedinečnÉ

prstýnKY

z titanu, ebenového dřeva A HVĚZDNÉ OBLOHY

 

Do 4 týdnů
9 999 Kč
Kategorie: Kolekce Nordwood
Prstýnek se ručně vyrábí na zakázku z TITANU, střed je vyplněný exotickým dřevem eben makassar. Střed tvoří hvězdná obloha.
Barvy: různé odstíny tmavo hnědé, minerály - bílé, modré, průsvítné, blankytná modř, tmavě modrá. Dámský prstýnek je spíše ve světlejších odstínech, pánský prstýnek je tmavý.

 

 

Povrch prstýnku je hladký a leštěný. Dřevo je zabezpečené speciálním voděodolným lakem. 
Je možnost na přání zákazníka změnit druh dřeva. 

  

Titan je kov ocelově-šedé barvy s přírodním leskem. Je velmi lehký, téměř 4 krát lehčí než zlato.
A hlavně neskutečně odolný, protože je jedním z nejtvrdších kovů na světě. Používá se hlavně v leteckém a vesmírném průmyslu, a také v implantologii. Je zcela neškodný pro lidské tělo a nevzniká z něj žádná alergická reakce. Je tedy ideální volbou nejenom pro osoby alergické na nikl nebo chrom. Nerezaví, odolává UV záření a chemikáliím. 
Titan se tvaruje, tak jako každý jiný používáný kov v klenotnicví. Poškrábat se může při nárazu o tvrdý předmět, pískem, kamenem apod. 

 

Prstýnky z nové kolekce TITANIUM jsou jedinečné nejenom díky svým vlastnostem, ale taky proto, že jsou 100% vyráběné bez použití CNC strojů. Můžete si být jistí, že obdržíte  jedinečný ruční výrobek (handmade) a ne kus ze sériové výroby. Každý další prstýnek se vyrábí na základě individuální objednávky a přání zákazníka.
 
Jedinečná kombinace materiálů (kovu a dřeva) dává prstýnkům jedinečný vzhled a kvalitu.
 
K dispozici jsou různé šířky, které je možno zvolit. Tyto informace prosím uveďte v poznámce objednávky. 
Slim - 4-5 mm
Klasický - 6-7 mm
Široký - 8-9 mm

 

POZOR!
Prsteny jsou vyráběny na zakázku. Prosím upřesněte v poznámce velikost prstenu dle evropské normy, šířku prstenu a šířku dřevěné výplně (s přesností na 1 mm). Na produktovém obrázku je prsten 7 mm široký. Šíře dřevěné výplně 5 mm.
 
Dodací lhůta - cca 2,5 - 3 měs.

 

Nezapomeňte!!!
Každý kus dřeva je jiný a výjimečný, proto se odstín může mírně lišit od prezentovaných modelů a fotek (barvy ovlivňuje rovněž nastavení Vašeho monitoru).
 
 
 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 22.3.2022
Nádherné prstýnky s duší. Radost pohledět. Dokonalé zpracování, lehkost a originalita. Moc děkujeme
Zpět do obchodu