Jak to všechno začalo

JAK TO VŠECHNO ZAČALO...

Nejdříve Vás vítám v mém online obchůdku WoodenStyle.cz, který je zaměřený na prodej originálních ručně dělaných dřevěných doplňků různých značek. Doplňky se hodí nejen pro Vás, Vaše blízké, ale jsou rovněž ideálním stylovým dárkem, který potěší každého, kdo miluje přírodu a dřevěné výrobky.

 

Jmenuji se Barbara a nápad založit si online obchůdek se zrodil již hodně dávno.  Od té doby uběhlo spoustu let než došlo k jeho realizaci. Moje láska ke všemu dřevěnému je asi stejně stará, jako láska k mému muži:-), který mě k této vášni přivedl. Již na začátku našeho vztahu se začal rodit nápad bydlení v souladu s přírodou. A po pár letech se stal náš společný sen skutečností, kdy na našem pozemku vyrostla krásná dřevěná roubenka.

                          Roubenka11     

 

V poslední době se lidé často vrací k přírodě a není jim lhostejná. Nebylo tedy pochyb o tom, jaký materiál bude v e-shopu převažovat. Jako každá žena se zajímám taky o módu, proto vzniklo jednoduché spojení dřeva a módy. Nadchly mě ručně vyráběné dřevěné doplňky, a proto jsem se rozhodla pro Vás vybrat ty nejlepší a nejkvalitnější kousky různých značek a nabízet je prostřednictvím svého e-shopu www.woodenstyle.cz
 
S dřevěnými doplňky budete mít kousek přírody vždy u sebe !!!

 

 

 

logomakr_5ulptj

  

 

 

Zpět do obchodu