Návod na použití dřevěných hodinek

Návod na použití dřevěných hodinek

 

Děkujeme, že jste si vybrali a zakoupili hodinky z našeho obchodu. Pozorně si přečtěte tento návod a řiďte se jim, předejdete tím případnému poškození a prodloužíte jejich životnost.

 

Nastavení aktuálního času

Vytáhněte korunku do pozice „B“ (viz. obrázek níže). Skrze otáčení korunky nastavte hodinové ručičky dle požadovaného času.

Zatlačte korunku do základní pozice „A“.

POZOR – vytahování a zatlačení korunky provádějte velmi citlivě a opatrně. Příliš silné a bezdůvodné opětovné vytahování korunky do pozice „B“ a zatlačování do původní polohy „A“ může způsobit trvalé poškození mechanizmu.


A – pozice základní, fungování mechanizmu
B – pozice nastavení času

Instrukcja

 

Výměnu baterií je možno provádět pouze u všech kvalifikovaných hodinářů.

Dřevěné hodinky jsou vyráběny z přírodního materiálu, proto se mohou mírně lišit svou texturou a barvou oproti katalogovým obrázkům. Barevné odchylky nejsou důvodem k reklamaci.

Hodinky značky WB jsou vodotěsné ke každodennímu používání. Odolají dešti, zpocenému zápěstí, nemlží se. Nesmí se ponořovat do vody.

Ostatní dřevěné hodinky nejsou vodotěsné a proto se doporučuje neponořovat hodinky do vody a vyhnout se jakémukoliv styku s vodou.

 

Tento web používá soubory cookies pro základní funkčnost a analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.